Webáruház értékelése
5,0
Az áruház átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
626 értékelés
5
612x
4
7x
3
3x
2
1x
1
3x
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
BA
Burghardtné Bánki Andrea
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2.6.2026
Nagy igényes csomagolásban, igazán szép és megtévesztő kivitelben készült ajándék. Köszönöm!
BA
Berényi Andrea
Az áruház értékelése 5-ből 4 csillag.
|
28.5.2026
Csodás kivitelezésű, finom csokoládék, csak az egyik sajnos elég rövid (1 hónapon belüli) szavatossági idővel érkezett, pedig későbbi időre szánt ajándék lett volna.
A
Administrator
(Adminisztrátor)
28.5.2026
Nagyon köszönöm a rendelését és a kedves értékelését is. Sajnos a liofilizált málnás csokoládénk rövidebb szavatossági idővel rendelkezik, ez a málnának köszönhető. Annak érdekében, hogy a lehető legjobb minőségben élvezhesse, azt javasoljuk, hogy minél hamarabb fogyassza el.
Tamás 🙂
EM
Erdélyi Mária
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
28.5.2026
Pontos, megbízható. Bár az egyik "szerszám" törötten érkezett meg, a tulajdonos szó nélkül, azonnal pótolta a terméket. (Pedig valószínűleg nem az ő hibája volt a sérülés...)
HG
Henézyné Tóth Gabriella
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
28.5.2026
FJ
Forgács Józsefné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
28.5.2026
CG
Csabáné Gróti
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
27.5.2026
JS
Júlia Doroginé Szima
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
27.5.2026
Ajándékba vettem és nagyon precízen volt csomagolva. Nagyon megvagyok elégedve, kíváncsian várom a reakciót mikor megkapja a cél személy. Biztos , hogy máskor is rendelek még.
KI
Kiss Veronika Inez
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
27.5.2026
Gyönyörű csokoládét kaptam szépen kidolgozott. Ajándékba vettem horgászos csoki dobozt. Nagyon örült neki a születésnapos.
Biztos, hogy fogok még rendelni innen! 😊
LI
Langer Ildikó
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
27.5.2026
Szuper élethű csokoládé.
Az ünnepelt még nem kapta meg fiam adja Apukájának apák napjára.
Bisztos tetszik majd neki.
Szerintem még fogunk vásárolni.
Másoknak is ajánlottam már.
PZ
Pál Zsuzsanna
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
27.5.2026
Szuper termék, örült neki apukám. Volt egy kis malőr, az egyik elem törött volt, elképzelhető, hogy csomagolás közben törött el( megfeszülhetett), de a kézhetvétel után ezt jeleztem emailen, és rövid időn belül a válaszban biztosítottak róla, hogy cserélik a hibás elemet, amit pár napon belül meg is kaptam. Köszönöm szépen.
Igazán korrekt cég, biztosan fogok még rendelni további termékeket is!
SZ
Sziliczei Zsuzsanna
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
16.5.2026
A termék Megérkezett! Nekem nagyon tetszik, de akinek mutattam mindenki rácsodálkozott! Nagyon élethű! Az ünnepelt még nem kapta meg,de biztos nagyon fog neki örülni! Fogok még rendelni, mert nagyon klassz ajándék! Köszönöm!
RZ
Rácz Zoltán
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
15.5.2026
SE
Szögi Enikő
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
14.5.2026
Nagyon segítőkész,gyorsan válaszol,hibátlan termék,ha nincs számodra megfelelő kombináció akkor összerakni is lehet!nagyon elégedett vagyok,termék gyönyörű,és a csomagolása is igényes!mindenkinek ajánlom ha egyedi ajándékot szeretne!először rendeltem,de nem utoljára!!!!
JÁ
Jankyné Nagy Ágnes
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
13.5.2026
KK
Klujber Károlyné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
13.5.2026
Születésnapi ajándék lett egy ízig-vérig horgásznak, aki ráadásul nagy csokiimádó. Nagy örömet szereztem vele. Szép és igényes volt a csomagolás, csodás a kivitelezés, gyors és pontos a szállítás. Köszönöm!
TZ
Turcsikné Várallyai Zsuzsanna
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
12.5.2026
Ajándéknak rendeltem a csokoládés dobozokat. A kiválasztott kollekciók pontosan olyanok, mint a honlapon. Igényes kivitelezés, ötletes megoldások. A szállítás gyors és pontos.
ÉN
Éva Nagy
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
12.5.2026
FA
Ferenczi Annamária
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
12.5.2026
Szülinapi ajándék volt. Az ünnepeltnek nagyon tetszik, csak nézegeti, pedig nagyon szereti a csokoládét🙂 A webáruházat csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyors kiszállítás, gondos csomagolás.
SS
Szántó Szilvia
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
12.5.2026
Ballagásra vettük a nagy horgász osztályfőnöknek, nagyon örült neki és mi is elégedettek vagyunk. Tökéletes a csomagolás is.
BS
Bölönyi Sarolta
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
12.5.2026
Ajándékba vettem, de én egy ideig biztosan nem bontanám fel. Egészen elképesztő, nagyon különleges! A gondos csomagolás és a gyors kiszállítás gondoskodott a sértetlen átvételről. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
-1.png)